رادیانت تجهیز امکان ارسال کالا به تمامی شهرهای ایران را به روش‌های متنوعی از قبیل ارسال از طریق شرکت‌های باربری، تیپاکس و پست فراهم نموده است. بنابراین شما این امکان را خواهید داشت تا مناسب‌ترین روش را با در نظر گرفتن شرایط خود انتخاب نمایید. روشن است که این فروشگاه صرفا هزینه‌ای مشخص در هنگام تسویه حساب جهت ارسال بار به شرکت‌های باربری را دریافت می‌کند و مابقی هزینه‌های اعلام شده تماما از سوی شرکت‌های باربری و حمل و نقل و تیپاکس به شما اعلام می‌شود و کالا بصورت پس از پرداخت برای شما ارسال می شود.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی‌، بسته بندی و ارسال می‌‏شوند.
کاربر می‌تواند سفارش یا خرید خود را در 7 روز هفته و در طول 24 ساعت شبانه روز ثبت نماید، اما پردازش سفارشات و ارسال آن‌ها در ساعات اداری خواهد بود.

رادیانت تجهیز با رعایت اصول امانت داری و مشتری مداری، سفارش شما را سالم و با بسته بندی ایمن و استاندارد به شرکت‌‏های پست، تیپاکس و یا باربری تحویل می‌نماید. لذا کاربر موظف است پس از تحویل کالا توسط پست، تیپاکس یا باربری آن را مورد بررسی قرار دهد. بدیهی است مسئولیت بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و عدم تحویل سالم کالا به کاربر، برعهده شرکت پست، تیپاکس یا باربری می‌باشد.

در صورتی که کالای دریافتی دارای مشکل فنی، نقص ظاهری و یا عدم مطابقت با کالای سفارش داده بود، با پیشتبانی فروشگاه ارتباط برقرار کنید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

هزینه ارسال کالا با تیپاکس یا باربری به سایر نقاط کشور، توسط باربری یا تیپاکس و ... تماما در مقصد از مشتری دریافت خواهد شد.