دوش توکار حمام

امروزه در حمام هر خانه‌ای علم دوش وجود دارد. در واقع علم دوش جز لاینفک حمام است. انتخاب یک علم دوش مناسب و با کیفیت اهمیت بسیاری دارد. زیرا یک علم دوش خوب هم دوام خوبی در برابر آب دارد و هم یک حمام لذت بخش را برایتان به ارمغان خواهد آورد. علم دوش‌ها انواع مختلفی دارند. شما باید با انواع علم دوش آشنایی داشته باشید تا بتوانید با توجه به نیاز و سل...

دوش توکار حمام

امروزه در حمام هر خانه‌ای علم دوش وجود دارد. در واقع علم دوش جز لاینفک حمام است. انتخاب یک علم دوش مناسب و با کیفیت اهمیت بسیاری دارد. زیرا یک علم دوش خوب هم دوام خوبی در برابر آب دارد و هم یک حمام لذت بخش را برایتان به ارمغان خواهد آورد. علم دوش‌ها انواع مختلفی دارند. شما باید با انواع علم دوش آشنایی داشته باشید تا بتوانید با توجه به نیاز و سلیقه خود بهترین آن را انتخاب کنید.

امروزه در دکوراسیون‌های مدرن از شیرآلات توکار رواج یافته است. لوله این مدل دوش درون دیوار قرار داشته و تنها سر دوش و اهرم  آن بیرون از دیوار قرار دارد.

علم دوش تک کاره توکار: این مدل فقط یکی از علم دوش های ثابت و یا متحرک را دارا می باشد.

علم دوش دوکاره توکار: این مدل نیز علاوه بر یک سر دوش متحرک کوچک، دارای یک علم دوش ثابت دیواری است.

از لحاظ ظاهری هم سری علم دوش ها به سه دسته ساده، فلت، شیپوری و تلفنی تقسیم می شود که شما می توانید بسته به سلیقه خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

بیشتر

دوش توکار 

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  نوع نصب دوش ثابت
  نوع سردوش
  رنگ دوش
  علم دوش ثابت
  سر دوش تلفنی
  سازنده
  گارانتی