دوش حمام

امروزه در حمام هر خانه‌ای علم دوش وجود دارد. در واقع علم دوش جز لاینفک حمام است. انتخاب یک علم دوش مناسب و با کیفیت اهمیت بسیاری دارد. زیرا یک علم دوش خوب هم دوام خوبی در برابر آب دارد و هم یک حمام لذت بخش را برایتان به ارمغان خواهد آورد. علم دوش‌ها انواع مختلفی دارند. شما باید با انواع علم دوش آشنایی داشته باشید تا بتوانید با توجه به نیاز و سل...

دوش حمام

امروزه در حمام هر خانه‌ای علم دوش وجود دارد. در واقع علم دوش جز لاینفک حمام است. انتخاب یک علم دوش مناسب و با کیفیت اهمیت بسیاری دارد. زیرا یک علم دوش خوب هم دوام خوبی در برابر آب دارد و هم یک حمام لذت بخش را برایتان به ارمغان خواهد آورد. علم دوش‌ها انواع مختلفی دارند. شما باید با انواع علم دوش آشنایی داشته باشید تا بتوانید با توجه به نیاز و سلیقه خود بهترین آن را انتخاب کنید.

علم دوش تک کاره ثابت: طراحی این علم دوش ساده است و با بست به دیوار یا سقف متصل می‌شود به همین دلیل ثابت است و حرکت نمی‌کند. این نوع از علم دوش در طرح‌ها و جنس‌های مختلفی تولید می‌شود.

علم دوش تک کاره متحرک: برخی افراد علاقه دارند بتوانند علم دوش را در جهت دلخواه خود حرکت دهند و به این صورت بتوانند به راحتی تمامی قسمت‌های بدن خود را بشویند. اصولا ماده اصلی ساخت این مدل علم دوش‌ها پلاستیک است.

علم دوش دوکاره: در واقع تلفیق علم دوش ثابت با متحرک است. این علم دوش‌ها از لحاظ زیبایی نیز برای دکوراسیون مناسب‌تر هستند. به همین دلیل پرطرفدارترین و در عین حال گرانترین علم مدل نوع دوکاره است.

از لحاظ ظاهری هم سری علم دوش ها به سه دسته ساده، فلت، شیپوری و تلفنی تقسیم می شود که شما می توانید بسته به سلیقه خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

بیشتر

علم دوش 

لیست مقایسه محصولات

انصراف