کولر گازی و اسپلیت

سال‌ها پیش سیستم‌های سرمایشی در محصولات متعددی مانند کولر آبی و پنکه خلاصه می‌شد. اما امروزه این دستگاه‌ها جوابگوی گرمای بیش از حد تابستان نیستند و به نوعی روند انجام فعالیت‌های روزمره را تحت تاثیر قرار داده‌اند. علاوه بر این هزینه‌های ناشی از تعمیر، آب و برق مصرفی کولرهای آبی دلیل قانع‌کننده‌ای برای استفاده از کولرگازی در منازل و اماکن عمومی ب...

کولر گازی و اسپلیت

سال‌ها پیش سیستم‌های سرمایشی در محصولات متعددی مانند کولر آبی و پنکه خلاصه می‌شد. اما امروزه این دستگاه‌ها جوابگوی گرمای بیش از حد تابستان نیستند و به نوعی روند انجام فعالیت‌های روزمره را تحت تاثیر قرار داده‌اند. علاوه بر این هزینه‌های ناشی از تعمیر، آب و برق مصرفی کولرهای آبی دلیل قانع‌کننده‌ای برای استفاده از کولرگازی در منازل و اماکن عمومی بود.

با پیدایش کولرهای گازی، بخش زیادی از مشکلات گرمای هوا در خانه‌هایی که در مناطق جنوب و شمال کشور بودند، برطرف شد. در این مناطق به دلیل رطوبت بالای هوا یا گرمای بیش از حد، کولرهای آبی قابلیت خنک‌سازی محیط را ندارند و بلا استفاده هستند. از این رو با کمک کولرهای گازی، هوایی خنک با رطوبت مناسب، در خانه‌های این افراد جریان پیدا کرد. سیستم عملکرد کولر گازی مشابه یخچال خانه‌تان است. در ساختار کولر گازی از گاز مبرد استفاده می‌شود تا گرمای محیط را جذب کند و هوای خنک را به محیط برگرداند. کولر گازی در شرایط آب و هوایی معمولی هم کارایی دارد. با توجه به مکانی که در آن زندگی می‌کنید، می‌توانید از انواع کولرهای گازی استفاده کنید.

کولرهای گازی در سه نوع کلی در بازار وجود دارند:

  • کولر گازی اسپلیت
  • کولر گازی پنجره ای
  • کولر گازی ایستاده
بیشتر

کولر گازی و اسپلیت