شیر آتش نشانی چدنی

شیر آتش نشانی روی زمین بر روی لوله اصلی پلی اتیلن نصب شده و برای برداشت آب در مواقع حریق، شستشوی خیابان ها و یا آبیاری باغچه ها استفاده می  شود. محل نصب شیر آتش نشانی معمولا در نزدیکی بیمارستان ها، مدارس و سالن های سینما و تئاتر می باشد. شیر آتش نشانی از قطعات چدنی که توسط رنگ پلی استر پودری قرمز Real 3020 به روش الکترواستاتیکی پوشش داده می شون...

شیر آتش نشانی چدنی

شیر آتش نشانی روی زمین بر روی لوله اصلی پلی اتیلن نصب شده و برای برداشت آب در مواقع حریق، شستشوی خیابان ها و یا آبیاری باغچه ها استفاده می  شود. محل نصب شیر آتش نشانی معمولا در نزدیکی بیمارستان ها، مدارس و سالن های سینما و تئاتر می باشد. شیر آتش نشانی از قطعات چدنی که توسط رنگ پلی استر پودری قرمز Real 3020 به روش الکترواستاتیکی پوشش داده می شوند، ساخته می شود. بدنه و رینگ شیرهای آتش نشانی، دو تکه و واسطه کوپلینگ از جنس چدن نشکن مطابق با استاندارد DIN 1693 می باشد.

شیرهای آتش­ نشانی براساس طراحی و عملکردشان به دو نوع شیرهای ایستاده و شیرهای دفنی تقسیم می ­شوند. شیرهای دفنی چدنی آتش­ نشانی کاربرد بیشتری دارند و عمل تخلیه را بطور کامل انجام می­ دهند. همچنین با نصب شیرهای دفنی روی خط لوله برای برداشت آب از هرگونه یخ­ زدگی جلوگیری می­ کنند.

بیشتر

شیر آتش نشانی چدنی